ביתי - בית תרבותי יהודי

הרבנית דנה תירוש

א. הרצאה לזוגות+ תרגול תוך כדי. ב. קורסים שונים בנושאי זוגיות, הורות, נשיות.

חמדה סיינה

כל נושאי המשפחה. דוגמא להרצאות: א. בחירת בן זוג ב. מה זה אישה, מה זה אהבה. ג. ערך המשפחה. ד. סדרה של שלוש מפגשים לנערות הכנה לגיל ההתבגרות. נסיעה עד כשעה וחצי (גרה במרכז)

רעות סטופל שפירא

א. ילדים ונוער-רגישות חברתית, המחשת סיפורי חז"ל. ב. נשים, מופע ספוקן וורד, לקבל את עצמי. יח עם הקהל. ג. סדנא- תקשורת אמהות ובנות. ד. סרטונים לפרשת שבוע.

שרה רוזנפלד

א. מופע משותף של אליעזר ושרה על סיפור חייהם, הוואי משפחתי, שכול והתמודדות. מופע בצליל ואומר. ב. סדנאות ששרה עושה לבד, לנשים. קבוצות וסדנאות על הורות, זוגיות, העצמה נשית. ג. אליעזר עם נגן, על כוחה של שמחה והרקדה, לילדים צעירים.

שרון רוטר

שפת אם- עם דין דין ואימהות, מותר לאהוב- שרון ואימא/ סדנת כתיבה- אמהות ובנות לבת מצווה, הנחיית פאנלים בנושא משפחה, מופע סולו בנושא משפחה- מוסיקה ותוכן, סדנאות כתיבה לנשים בנושא זוגיות ומשפחה.

אודיה ואן לואן

סדנאות: א. נערות (ז'-י"ב) על דימוי גוף. פנים וחוץ. ב. רווקות מגיל 18, כלים לדייטים, בחירת בן זוג. ג. זוגיות ונשיות ע"י כלים שונים: דמיון מודרך, כתיבה יוצרת, קלפים. ד. להכיר שיח נשי, לבנים בתיכון. כלים לתקשורת לקראת זוגיות.ערכות קלפים: א. מילה של גבר. ב. "חיבורים"- זוגיות ואישות. ג. שחנש- שיח עם מתבגרות על נשיות והתפתחות. מוכנה לנסוע כשעה וחצי.

אורה טובי

א. סדנא ומופע מוסיקלי של הפרשת חלה- אמהות ובנות, ערבי נשים, מדרשה. ב. פעילות משפחתית ע"י סרטונים- להדביק את המשפחה ע"י סרטונים, פ"ש, גיבוש משפחתי. מגיעה לכל מקום.

הילה כהן כורסיה

מופע קומי, מגיעה עם הגברה, תאורה, תפאורה. שלושה מופעים: א. "התנערי"- לנערות. על צניעות, תפילה, לחץ חברתי. ב. "אישה ענין של גישה"- לנשים. על זוגיות, חינוך ילדים, חלומות של אישה. ג. "אין לי אמא אחרת" לנערות ואמהות. דילמות בגיל ההתבגרות.

בת שבע שוב

.סדנאות: א. גיל ההתבגרות לבנות ואמהות (הרצאות נפרדות לבנות ולאמהות) ב. נשיות, תורה והלכה- בנות בוגרות יותר

דפנה חסדאי

כל הרצאה מלווה בשירים- מופע. מופעים שונים: א. הכנה ללידה (רוחנית). ב. משפחה ברוכה, יחד עם ד"ר חנה קטן. ג. הכנה לחיי משפחה- חילוניות, חיילות, נערות. ד. חזרה בתשובה, נאמנות למשפחה.