ביתי - בית תרבותי יהודי

אפרת שטרן וחני גרוס- שמע קולי

א. מופע משותף של אפרת שטרן וחני גרוס. חני חולה בניוון שרירים, אפרת נשואה לפגוע ראש, מופיעות יחד עם נגנית רבקה רביבו. המופע על זוגיות משתנה, סיפורים אישיים מחייהן בליווי שירי נשמה. במסר של כל אישה חווה משבר. ב. הרצאה של אפרת שטרן "בראש מורם", על פגיעת הראש של בעלה, נתינת כלים לאישה ליציאה ממשבר

יעל שבח

מופעים שונים: א. סדנאות כתיבה לנשים ונערות. ב. הרצאות: לציבור הרחב- סיפור אישי על ההתמודדות עם המשבר. לאנשי מקצוע ברווחה- פרקטיקות של התמודדות במצבי חירום. לאלמנות ויתומים על צמיחה. ג. מופעים ושיתופי פעולה עם רוחמה בן יוסף , ומופע עם הניה שוחט- "על החיים ועל המוות".

עמיחי אריאל

א. "מהחומש למגש"- כרם הלל מרכז מבקרים- סיור והרצאה. גם לדוברי אנגלית. ב. הרצאה משותפת עם אשתו רינה אריא על צמיחה מתוך משבר ואובדן, שכול, זוגיות שניה.

רינה אריאל

מעבירה הרצאות בעברית ואנגלית. א. רווקות מבוגרת, הרצאה כשעה. ב. התמודדות עם שכול, הורות. גם באופן זוגי עם בעלה. ג. פרק ב' בזוגיות. ד. פריון-הרצאה כשעה. ה. כרם הלל מרכז מבקרים שיחה,סיור בכרמים וביקב. ו. בת מצווה, עם צפורה פילץ. שיח אמהות ובנות,יורי בת מצווה. כ3 שעות. ז. מקדש- הרצאות שיחות לנשים.

יצחק וזאנה

סיפור אישי של פציעה קשה בפיגוע טרור ועל ההשלכות, התובנות
וההתמודדות במעגלים האישי והמשפחתי ובזיקה בינם לבין עולם האמונה והמעגל הלאומי.

שירה אורן

מופע "פשוט לחיות" הוא מופע שמיועד לזוגות. מדבר על סיפור חיים יוצא דופן ובין השאר: נישואין שהתפרקו אחרי 18 שנים ונבנו מחדש אחרי פרידה של שנה. המסר- כמה כדאי להילחם על הזוגיות.

רויטל ששון

הרצאה על בן חולה לב, התמודדות משפחתית, זוגיות בזמן משבר. משולב במצגת וסרט. כשעה וחצי הרצאה. מוכנה לנסוע רחוק.

שרה רוזנפלד

א. מופע משותף של אליעזר ושרה על סיפור חייהם, הוואי משפחתי, שכול והתמודדות. מופע בצליל ואומר. ב. סדנאות ששרה עושה לבד, לנשים. קבוצות וסדנאות על הורות, זוגיות, העצמה נשית. ג. אליעזר עם נגן, על כוחה של שמחה והרקדה, לילדים צעירים.